Eşya Paketleme Hizmeti


Evden eve Taşımacılık olacak eşyalarınızı dikkat ile her ürün çeşidine göre özel ambalajlar ile sarıp paketleyip zarar görmemesini sağlıyoruz. Eşya paketleme de hassas eşyalarınızı ve mobilyalarınızı pat pat diye tabir ettiğimiz ambalaj ile sarıyoruz.

Dilerseniz evinizdeki tüm eşyaların sarılması, paketlenmesi, sökülmesi, montajı ek hizmetlerini de veriyoruz. Özenle ambalajlamamız ve dikkatli taşımacılığımız ile evden eve taşımacılık deneyimiz güzel bir anı olarak size kalıyor.

Avangart Mobilyalarınıza özel bir ambalajlama yapıyoruz. Avangart eşyaların taşınması için özel getirttiğimiz havalı, korumalı ambalaj malzemelerimiz ile özenle teknik personel eşliğinde sarıyoruz, ambalajlıyoruz. Avangart eşyalarınızda bir çizik dahi olmadan yeni evinize taşınıyorsunuz.

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • info@nizamevdenevetasimacilik.com

SON YAZILAR