Asansörlü Evden Eve Taşımacılık


Gaziantep yüksek binaların çok olduğu bir yerleşim alanı olduğundan yüksek katlarda bulunan dairelere asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimiz mevcuttur. Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimiz 1.kattan 23. kata kadar mevcuttur.

Gaziantep evden eve taşımacılık yaptığımız evlerde hem taşınan hemde taşınacak eve olmak üzere iki eve de asansör kuruyoruz.

Asansörlü evden eve taşımacılık nasıl yapılıyor ve hangi asansörler kullanılıyor?

Gaziantep de 1.kattan itibaren taşımacılığı asansörlü olarak yapmaktayız. Asansörlü evden eve taşımacılık araçları özel tasarlanmış araçlardır. Aracın üzerinde taşıma için bir hareketli, çelik sepet bulunur. Asansör sepeti çelik kablolar ve motor aracılığı ile yükü yukarı çıkarır ve indirir. Bu işlemler aracın üzerinde gerçekleşir. Asansörlü evden eve taşımacılık aracını kullanan kişi aynı zamanda asansörün operatörüdür. Yükleme ve indirme yapan Gaziantep evden eve taşımacılık firması elemanları operatörü yönlendirir ve sistem işletilir.
 

Video: Akkent evden eve taşımacılık hizmetimize ait videomuz

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • [email protected]

SON YAZILAR