Sigortalı Evden Eve Taşımacılık


Gaziantep evden eve taşımacılık şehiriçi veya şehirlerarası eşya taşınma esnasında elimizde olmadan olabilecek kaza vb. gerçekleşen hasarlı durumlarda sigorta maddi zararı karşılamaktadır. Sigortalı evden eve taşımacılık talebiniz doğrultusunda anlaşma ile yapılmaktadır.

Sigortalı taşımacılık nasıl yapılır ve kim yaptırır?

Eşya taşımacılığında sigortayı nakliye firmasının kendisi yaptırır. Taşınacak eşyalara eşya sahibi ile bir bedel belirlenir ve sigorta acentesinden belirtilen bedel için eşya sahibi adına taşıma sigortası yapması istenir. Poliçe işe başlamadan önce eşya sahibine teslim edilir. Sigorta poliçesi ücreti anlaşmaya göre müşteri veya taşımacı tarafından karşılanır.

Sigortalı taşımacılığın avantajları nelerdir?

Sigortalı taşımacılığın avantajı yolda taşıma esnasında olabilecek kazalarda eşya sahibinin maddi kaybını telafi etmektedir. Bu aynı zamanda Gaziantep evden eve taşımacılık firmasına doğabilecek bir yükümlüğü de ortadan kaldırmaktadır. Sigorta tutarı istenilen rakamı müşteri kendisi belirler ve sigorta primi ona göre çıkar. Bu sigorta priminin ödemesi evden eve taşımacılık firması ile ev taşıtan arasında yapılacak anlaşmaya göre taraflardan biri öder.

 


EVDEN EVE TAŞIMACILIK SÖZLEŞMESİ

                Tarih: gün/ay/yıl

EVDEN EVE TAŞIMACILIK YAPTIRAN MÜŞTERİ BİLGİLERİ:

İSİM, SOYİSİM :
TELEFON :
TAŞINACAK EVDEN EŞYA YÜKLEME TARİHİ :
EŞYA YENİ EVE TESLİM TARİHİ :
TAŞIMA YAPILACAK EŞYALARIN GENEL TANIMI, CİNSİ :
ASANSÖRLÜ TAŞIMACILIK OLACAKMI : EVET/HAYIR
ADRES (EŞYALARIN ALINACAĞI) :
ADRES (EŞYALARIN TESLİM OLACAĞI YENİ EV) :
EVDEN EVE TAŞIMACILIK FİYATI TL:

 

EVDEN EVE TAŞIMACILIK ŞARTLARI:

1- Evden eve taşımacılık fiyatlarımıza %18 KDV hariç olup ödemenin yarısı eşyalar araca yüklendikten sonra, kalan yarısı yeni eve adrese teslimde yapılır.
2- Evden eve taşımacılık sigortası fiyata dâhildir.
3- Evden Eve Taşımacılıkta müşteri dışından kaynaklı her türlü mali ve maddi sorumluluk müşteriye yüklenemez, sorumluluk sigorta şirketine aittir. Taşımacılık Günü ertelemesi firmamıza 2 gün öncesinden bildirilmesi gerekir.
4- Firmamız evden eve taşıma esnasında para ve ziynet eşyasından sorumlu değildir.
5- Firmamız evde bulunan ağır para kasası veya piyanodan ek ücret talep eder. Bunlar evden eve nakliye ücretine dâhil değildir.
6- Fiyatlarımız sadece bir seferlik bir anlaşma için geçerlidir. 
7- Eşyaların sökülmesi, paketlenmesi ve ambalajlanması evden eve nakliyat şirketi yetkili personeli tarafından yapılacaktır.
8-Paketlerin tamamı evden eve nakliyat firması yetkili personel tarafından açılacak ve müşterinin onayı alınacaktır. Ev sahibini hasar noksan konusunda itirazları varsa, hizmetin hemen bitiminde bildirmek zorundadır. Yetkili personel evden ayrıldıktan sonra vuku bulacak itirazlar kabul edilmeyecektir.
9-Evden Eve Nakliye firması iş bu sözleşmede yazılı herhangi bir şarta uymaması halinde eşya sahibi bu sözleşmeyi tek taraflı iptal etme hakkına sahip olacaktır.
10-Evden eve nakliyat firması eşyaları kaza ve hasara karşı 30.000TL değerinde evden eve taşımacılık sigortası ile sigortalayacaktır.
11-Evden Eve Taşımacılık Firması taşımayı kapalı kasa araç ile yapacağını beyan etmiştir.

Sözleşmenin Sona Ermesi

İşbu sözleşme evden eve taşımacılık firmasının eşyayı hasarsız bir şekilde taşınılacak yeni adrese teslim etmesi, bu sözleşmede belirtilen şekilde yerleştirmesi, montaj yapması ve bu adresten ayrılması ile sona erer. Teslimat sırasında eşyalarda hasar tespit edilmesi durumunda bunun bir tutanakla kayıt altına alınması  gerekir.

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • [email protected]

SON YAZILAR