Nizam Evden Eve Taşımacılık


Nizam Evden Eve Taşımacılık


Hakkımızda

2005 yılında Gaziantep de kurulmuştur. Nizam evden eve taşımacılık profesyonel ve yüksek kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Evden eve taşımacılık da elektrikli eşyaları, mobilyaları sökmek ve tekrar yeni yerine montaj etmek için teknik personelimiz mevcuttur. 

Eşyalarınız özenle koruyucu ambalajlara sarılarak evden eve nakliyat aracımıza yüklenir. Koruyucu ambalajlarımız modern, güncel araçlardır.

Firmamıza ait asansörlü evden eve taşımacılık araçları mevcuttur. Evinizin bulunduğu binanın 1.katından 25. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık yapabilmekteyiz.

Nizam evden eve taşımacılık merkez ofis Karataş mahallesi eski itfaiye binası şimdiki Polis Karakolu karşısı uğur çarşı altındadır. Firmamız 2005 yılından beridir oluşturduğu Güvenilir Gaziantep evden eve taşımacılık firması ünvanını yükselterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızın Sahip olduğu belgeler;

  • K3 Ulaştırma Bakanlığı Evden Eve Taşımacılık Yetki Belgesi

  • Vergi Mükellefi

  • Şahinbey Belediyesi İşyeri Açma Belgesi

  • Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kaydı

  • Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesi

  • Src Sürücü Belgeleri

Nizam evden eve taşımacılık kurumsal yapıda bir nakliyat firmasıdır. Her evden eve taşımacılık işimizde yüksek kalite hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı personellerimiz özenle ambalajlamaktadır. Ambalaj da havalı pat pat diye tabir edilen modern ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Yüksek kaliteli hizmetimizin evden eve taşımacılık fiyatlarını uygun tutuyoruz.

Şehirler arası evden eve taşımacılık için eşyalarınızın değerinin üzerinde adınıza taşımacılık sigortası yaptırıyoruz. Aynı zaman da evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlıyoruz.

Personellerimiz eğitimli ve sertifika sahibi, alanında tecrübeli kişilerdir. Bir evden eve taşımacılık için evinize gelen personellerimizden biri mobilya teknikeri, yardımcısı, nakliyat kamyonu sürücüsü, asansörlü taşımacılık operatörü ve paketleme, taşıma elemanları bulunmaktadır.

 

 

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • info@nizamevdenevetasimacilik.com

SON YAZILAR