Hizmetlerimiz


EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Gaziantep şehiriçi her mahalleye ve her çeşit ev tipine evden eve taşımacılık yapıyoruz. Özel tasarım Gaziantep evden eve taşımacılık araçlarımız bulunmaktadır. 

EŞYA PAKETLEME

Eşyalarınızı, mobilyalarınızı, elektrikli eşyalarınızı özenle koruyucu malzeme ile paketliyoruz.

 


ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

 

1.kattan 24. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Asansörlü taşımacılık işlerini kendi sahip olduğumuz araçlar ile yapmaktayız.

KURULUM HİZMETİ

Evden eve taşımacılık da önemli bir iş olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima vb. eşyaların sökülmesi ve yeni yerine kurulması hizmetini veriyoruz.

DEPOLAMA HİZMETİ

Eski evden taşınacaksınız ve yeni eviniz henüz hazır değilse size uygun bir depo da bekletme hizmeti sunuyoruz.

EXPERTİZ HİZMETİ

Evden eve taşımacılık için telefon da fiyat verilemeyecek işler için ücretsiz expertiz hizmeti veriyoruz.

SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın tümüne evden eve taşımacılık sigortası yaptırıyoruz. Her ne olursa olsun eşyalarınız güvence de kalıyor.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Gaziantep den Türkiye nin her hangi bir iline, ilçesine, köyüne şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti yapıyoruz. Bizimle eşyalarınız zamanında ve hasar görmeden yerine teslim ediliyor.

 

 

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • info@nizamevdenevetasimacilik.com

SON YAZILAR