Gaziantep Evden Eve Taşımacılık


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Nizam evden eve taşımacılık ofisimiz Karataş mevkiinde dir. Müşterilerimizi ofisimizde ağırlamaktan memnuniyet duyarız. Gaziantep de evden eve taşımacılık faaliyetimizin en çok olduğu bölge karataş bölgesidir. Gaziantep in her mahallesi ve ilçesine evden eve taşımacılık yapmaktayız.

Yeni taşımacılık araçlarımız donanımlı, özel tasarlanmış ve sorunsuzdur. Asansörlü Gaziantep evden eve taşımacılık araçlarımız her evden eve taşımacılık faaliyetinde hizmet vermektedir.

 

gaziantep evden eve taşımacılık

Temizlik Önlemleri

Son günlerde Dünyada salgın halinde olan Corona virüsüne karşı bizde temizlik, dezenfekte önlemleri aldık.

Gaziantep evden eve taşımacılık yaptığımız her işden sonra aracımızın içerisini dezenfektan ile ilaçlıyoruz.

Araçlarımızı haftada bir gün iç dış yıkamaya sokuyoruz. Buna asansörlü evden eve taşımacılık araçlarımız da dahildir.

Taşınacak evin eşyalarını ambalaj yaptıktan sonra streç film ile tamamen etraftan izole ediyoruz.

 

 

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • info@nizamevdenevetasimacilik.com

SON YAZILAR