Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep'de 2005 yılından itibaren evden eve taşımacılık işimizi resmi firma olarak yapıyoruz. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık işimizi 2007 yılından itibaren yapıyoruz. Asansörlü evden eve taşımacılık işini Gaziantep evden eve taşımacılık firmaları arasında ilk yapan firmalardan biriyiz.

Firmamıza ait asansörlü evden eve taşımacılık araçlarımız 1.kattan başlayarak 23. kata kadar hizmet verebilmektedir. Bu hizmetimiz profesyonel ekibimiz ile sorunsuz olmaktadır.

Firmamız ulaştırma bakanlığı K3 evden eve taşımacılık firmalarının sahip olması gereken belgeye sahiptir. Şirketimizin meslek oda kayıtları mevcuttur.

Personellerimiz yapacakları iş de eğitim almış tecrübeli insanlardır. Bünyemizde çalışan personellerimiz daimi personellerimiz dir. Personellerimizin Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da ki deneyimleri müşterilerimize güven vermektedir.

 

Eklenme Tarihi: 02.05.2019 16:34:44

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • info@nizamevdenevetasimacilik.com

SON YAZILAR