Evden Eve Nakliyat Neler Yapar?


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık yaptıracak ev sahiplerinin öğrenmek istediği Ev taşıma firması çağırdığında evden eve nakliyat firması ne yapar.
Evden eve nakliyat firması Mobilyalarınızı(Dolap, yatak, Oturma Grubu, Gümüşlük, Mutfak, Salon Takımı vb.) olduğu yerde söker.
Bu mobilyaları koruyucu modern ambalaj malzemeleri ile sarar ve ambalajlar. Mutfakdaki elektrikli eşyalarınızı(Buzdolabı, Çamaşır makinası, Derin dondurucu,Bulaşık makinası vb.) mevcut bağlantılarından ayırır ve koruyucu ambalaj malzemesi ile sarar. İsteğe bağlı olarak mutfaktaki bardak,çanak vb. küçük eşyaları paketleme işini de yapar, yalnız bunun için ek ücret talep edilir.

 

evden eve taşımacılık eşyalar ambalajlanmış


 

Diğer eşyalarınız taşıma aşamasında zarar görmesin diye koruyucu, havalı ambalaj malzemesi ile sarılır.


Bu eşyalar asansörlü evden eve taşımacılık aracı ile Kamyona aktarılır. Gaziantep evden eve taşımacılık asansör aracı evinizin en uygun yerine balkon, oturma odası gibi bir yerin penceresine veya kapısına kurulur.

Pencereye kurulmasında pencere zarar görmesin eşyalar kolay aktarılsın diye pencere uygun bir şekilde sökülür.


Araç içerisine aktarılan eşyalar araç içerisinde oluşturulan bağlantılara sabitlenir, bağlanır.


Araç yeni evinize doğru dikkatli bir şekilde eşyaları sarsmadan yola çıkar.


Yeni eve ulaşan eşyalar asansörlü taşımacılık aracı ile aktarılır. Eşyalar yeni konumlarına ev sahibinin yönlendirmesi ile taşınır.
Eşyalar ambalajından çıkarılır ve yeni yerine montajları yapılır.

 

 

 

evden eve nakliyat firması neler yapar

 

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • info@nizamevdenevetasimacilik.com

SON YAZILAR