Gaziantep en ucuz evden eve taşımacılık


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep evden eve taşımacılık firmaları arasında en ucuz ev taşımacılığı kavramına uyanlar vardır. Yalnız bu en ucuz ifadesine uyan bu firmalar müşteriye en çok zararlığı verenler kavramında da yer almaktalar. Bu konuda sizleri uyarmak isteriz.

Evden eve taşımacılık yaparken bazı temel maliyetler vardır, bunları sizlerle paylaşmak istiyoruz.

  • En az 4 adet taşıma personeli ve 1 adet şoför
  • İki tarafa da kurulacak asansörlü taşımacılık aracı maliyeti
  • taşıma ve ambalajlamada kullanılan ambalaj sarf malzemleri maliyeti
  • Taşımacılık aracının mazotu
  • Vergi
  • Araç sigorta ve bakım masrafları

yukarıda yazdığımız maliyetler başlıca olanlardır, ayrıca bunlardan hariç küçük giderler ve hesap edilemeyen süpriz giderler de çıkmaktadır.

Gaziantep evden eve taşımacılık için telefon edip aldığınız fiyatın daha da altını veren gaziantep en ucuz evden eve taşımacılık firması o fiyatı verirken yukarda listelediğimiz maliyetlerin kalitesini düşürmektedir. Gaziantep evden eve taşımacılık yaparken mesela daha az personel, amatör personel, eski araç, tek tarafa asansör kurma, izin belgesi olmadan çalışma ve müşteriden taşıma esnasında ekstra ücret istemeleri.

Sizlere tavsiyem en ucuz fiyat vereni aramayınız, eviniz değerlidir, eşyalarınız değerlidir ve anılarınız değerlidir.

 

Gaziantep evden eve taşımacılık

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • [email protected]

SON YAZILAR