Nizam Evden Eve Taşımacılık


Nizam Evden Eve Taşımacılık


Hakkımızda

2005 yılında Gaziantep de kurulmuştur. Nizam evden eve taşımacılık profesyonel ve yüksek kaliteli hizmet vermeyi ilke edinmiştir.

Evden eve taşımacılık da elektrikli eşyaları, mobilyaları sökmek ve tekrar yeni yerine montaj etmek için teknik personelimiz mevcuttur. 

Eşyalarınız özenle koruyucu ambalajlara sarılarak evden eve nakliyat aracımıza yüklenir. Koruyucu ambalajlarımız modern, güncel araçlardır.

Firmamıza ait asansörlü evden eve taşımacılık araçları mevcuttur. Evinizin bulunduğu binanın 1.katından 25. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık yapabilmekteyiz.

Nizam evden eve taşımacılık merkez ofis Karataş mahallesi eski itfaiye binası şimdiki Polis Karakolu karşısı uğur çarşı altındadır. Firmamız 2005 yılından beridir oluşturduğu Güvenilir Gaziantep evden eve taşımacılık firması ünvanını yükselterek faaliyetlerine devam etmektedir.

Firmamızın Sahip olduğu belgeler;

  • K3 Ulaştırma Bakanlığı Evden Eve Taşımacılık Yetki Belgesi

  • Vergi Mükellefi

  • Şahinbey Belediyesi İşyeri Açma Belgesi

  • Esnaf ve Sanatkarlar Odası Kaydı

  • Türk Patent Enstitüsü Marka Tescil Belgesi

  • Src Sürücü Belgeleri

Nizam evden eve taşımacılık kurumsal yapıda bir nakliyat firmasıdır. Her evden eve taşımacılık işimizde yüksek kalite hizmet sunuyoruz. Eşyalarınızı personellerimiz özenle ambalajlamaktadır. Ambalaj da havalı pat pat diye tabir edilen modern ambalaj malzemelerini kullanıyoruz. Yüksek kaliteli hizmetimizin evden eve taşımacılık fiyatlarını uygun tutuyoruz.

Şehirler arası evden eve taşımacılık için eşyalarınızın değerinin üzerinde adınıza taşımacılık sigortası yaptırıyoruz. Aynı zaman da evden eve nakliyat sözleşmesi hazırlıyoruz.

Personellerimiz eğitimli ve sertifika sahibi, alanında tecrübeli kişilerdir. Bir evden eve taşımacılık için evinize gelen personellerimizden biri mobilya teknikeri, yardımcısı, nakliyat kamyonu sürücüsü, asansörlü taşımacılık operatörü ve paketleme, taşıma elemanları bulunmaktadır.

Gaziantep evden eve nakliyat hizmetinde yerel firmalar arasında ilk 3 de yer alıyoruz. Evden eve nakliyat firmaları arasında K3 yetki belgesine sahip, kurumsal yapıda olan ve en çok asansörlü evden eve taşımacılık aracına sahip nakliyat firmasıyız.

Gaziantep Taşımacılık

Gaziantep evden eve taşımacılık sektöründe çok ilerlemişdir. Onlarca evden eve taşımacılık hizmeti yapan firma bulunmaktadır.
Asansörlü taşımacılık işini ilk 10 evden eve taşımacılık firması yüklenmektedir. Bu firmalardan Gaziantep asansör kiralama yapabilirsiniz. Asansörlü ev taşıma hizmetimiz için 5 adet yeni model, bakımlı aracımız bulunmaktadır.

Gaziantep Nakliye

Gaziantep nakliye hizmetimiz Gaziantep, Hatay, Adıyaman, Kahramanmaraş, Şanlıurfa illerini kapsamaktadır. Bu illerin ilçelerine de hizmet vermekteyiz. Bu illerde talep edilen ev nakliyesi, eşya nakliyesi, ofis, işyeri nakliyesi, yardım malzemeleri nakliyesi için yardımcı oluyoruz.
 

 


Müşteri Yorumları

Rıza Kahraman "Nizam abi yardımcı olmayı seven bir abimizdir. Evimizin taşınma fiyatı için yardımcı oldu ve taşınma başlangıcından bitene kadar işi takip etti, beni arayıp memnuniyetimi sordu. Teşekkür ederim, başarılar dilerim."

Celil Baysal "Eşyalarımı çok güzel itinayla taşıdılar. Eşyayı iki farklı yerden aldık, gece saat 10 gibi bitmesine rağmen acele etmediler. Hiç bir eşyam zarar görmedi. Çok beyefendi insanlar. ALLAH razı olsun diyorum."

Cemil ASLAN "Şu ana kadar ev taşıma işlerimde aklımın arkada kalmadığı, her şeyi Nizam, intizam içerisinde el çabukluğu ile yapan, sanki kendi evlerini taşıyormuşçasına özen gösteren hak hukuk bilen insanlar. Saygıdan ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen bir firma. Eğer bu şirkete gelmiş ve yorumları okuyarak karar verecekseniz bence hiç başka şirket bakmaya zaman ayırmadan arayıp anlaşmanızı yapın. Tavsiye ettiklerim arkadaşlarıma da yüzümü kara çıkarmadıları için tekrar minnettarım. Sağolasınız Nizam Taşımacılık."

İsmail Yıldız "Profesyonel ekib ile evimizi taşıdılar, tüm eşyalar zarar vermeden teslim edildi."

Salih Kahraman "Nizam bey ilgi gösterdi, fiyatta da iyi indirim yaptı, sağolsun. Kaliteli bir hizmet aldık, Taşımacılık da emeği geçenlere teşekkür ederim."

Tuğba Sayman "Gaziantep'ten Kilis'e evimi taşıdım. Eşyalarım çok yeniydi. 6.katta oturuyordum, asansörsüzdü, evimi asansörlü taşımacılık ile hiçbir seyimi çizmeden indirdiler. Hem dedikleri gün ve saatte geldiler, bu çok onemli profesyonel çok çalışkan ve başarılı bir ekipler. Hiçbir eşyam kırılmadan geldi. Aldıkları parayı sonuna kadar hakediyorlar. Bir daha ki taşınmamda da tercihim Nizam Nakliyat olucak.?? Teşekkür ediyorum, tavsiye ediyorum."

Ümit Siri "Gaziantep'te çok evden eve taşımacılık firması ile çalıştım. Fakat hiç bir nakliye firmasından memnun kalmadım. Belkide bunun sebebi ucuz evden eve taşımacılık fiyatı aramamdı. Bir arkadaşımın tavsiyesiyle Nizam beye ulaştım. Kendisiyle tanışmak fırsatı buldum, çok mütevazi bir bey efendi. Evimi taşımak için Nizam Nakliyat'a tercihimi kullandım. Dedikleri gün ve saatte oturduğum adrese geldiler, eşyaları tümünün pakelemesini yaptılar, taşıma asansörü ile eşyalarımı taşıdılar. Eşyalarımda en ufak bir çizik görmedim. Nizam beye ve ekibine çok teşekkür ediyorum, herkese tavsiye ediyorum."

Menduh Turunç "Gaziantep'te tavsiye üzerine Nizam Nakliyat'a ulaştık. Önce eşyalarıma eksper yaptılar evden eve taşımacılık fiyatı verdiler. Fiyatta anlaştık ve anlaştığımız gün ve saatte evin önüne kamyon ve taşıma asansörü ile geldiler. Eşyalarımızı paketlediler ve sağlam bir şekilde zarar gelmeden bize teslim ettiler.  Nizam beye ve çalışan ekibine çok teşekkür ediyorum, herkese tavsiye edilecek bir nakliye şirketidir."

Ahmet Selim "Nizam bey ve ekibine teşekkür ederim. Google ilk sayfa Gaziantep evden eve taşımacılık firmaları aramalarım da kendileri ile tanıştık ve fiyatta anlaştık. Evimizi belirttikleri gün ve saatte geldi taşıdılar, işlerine özenen, dikkatli çalışan insanlar. Ben ve eşim memnun kaldık, tavsiye ederim."

Çetin Dalyan "Gaziantep taşımacılık işi olan yorumları okuyan arkadaşlarıma ısrarla tavsiye edebilirim. Kaliteli bir evden eve taşıma firması. Ben Gaziantep'te yaklaşık 3 kez taşındım ev ve iş yeri olarak gerçekten taşıma işinde çok iyiler."

Ayşegül Şahpolat "Nizam evden eve taşımacılığı iyi ki tanımışım diyeceğim insanlar. Çok memnun kaldık, evi taşırken ne eşyalara ne de eve zarar verdiler. İşlerini iyi ve profesyonelce yapan, kaliteli insanlar. Evden eve taşımacılık fiyatlarıda öyle yüksek değil bence. Her şey için teşekkür ederim. iyi çalışmalar."

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • [email protected]

SON YAZILAR