Hizmetlerimiz


EVDEN EVE TAŞIMACILIK

2005 yılından beridir sadece Gaziantep evden eve taşımacılık hizmeti veren bir nakliyat firmasıyız. İşimizde uzmanız ve evden eve taşımacılık için gerekli tüm belge ve sertifikalara sahip kurumsal yapıda bir firmayız.

Gaziantep şehiriçi her mahalleye ve her çeşit ev tipine evden eve taşımacılık yapıyoruz. Özel tasarım Gaziantep evden eve taşımacılık araçlarımız bulunmaktadır. Araçlarımız yeni model, bakımlı ve eğitimli, sertifika sahibi personeller tarafından kullanılmaktadır.

EŞYA PAKETLEME

Eşyalarınızı, mobilyalarınızı, elektrikli eşyalarınızı özenle koruyucu malzeme ile paketliyoruz. Ambalaj malzememiz pat pat diye tabir edilen modern, yüksek koruyuculu malzemelerdir. Mobilyalarınızı tekniker personelimiz itina ile tek tek numaralandırarak söker ve ambalajlar. Yeni evinize taşınan mobilyalarımız teknikerimiz tarafından ambalajından çıkarılarak özenle montajı yapılır. Mobilyalarınızın montajı yapılırken aerodinamik hareketlerine göre montaj yapılır ve test edilir.

Video: Evden Eve Taşımacılık Ambalajlama, Asansörlü Taşımacılık Nasıl Yapılır?


ASANSÖRLÜ EVDEN EVE TAŞIMACILIK

1.kattan 24. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz. Asansörlü taşımacılık işlerini kendi sahip olduğumuz araçlar ile yapmaktayız. Asansör araçlarımız yeni model ve bakımlı araçlardır. Araçlarımız düzenli olarak denetimden geçmektedir.

KURULUM HİZMETİ

Evden eve taşımacılık da önemli bir iş olarak çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima vb. eşyaların sökülmesi ve yeni yerine kurulması hizmetini veriyoruz. Eşyalarınızı yerinde korunması için ambalajlıyoruz.

DEPOLAMA HİZMETİ

Eski evden taşınacaksınız ve yeni eviniz henüz hazır değilse size uygun bir depo da bekletme hizmeti sunuyoruz. Depomuz eşyalarınız için uygun hava ve ortam koşulları içerisindedir.

EXPERTİZ HİZMETİ

Evden eve taşımacılık için telefon da fiyat verilemeyecek işler için ücretsiz expertiz hizmeti veriyoruz. Taşınacak evin adresine gelip eşyalarızın durumuna yerinde bakıp fiyat vererek anlaşıyoruz.

SİGORTALI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Talebiniz doğrultusunda eşyalarınızın tümüne evden eve taşımacılık sigortası yaptırıyoruz. Her ne olursa olsun eşyalarınız güvence de kalıyor. Taşımacılık sigortasına eşya bedelinin üzerinde ve adına yaptırıyoruz ve poliçeyi taşımaya başlamadan önce teslim ediyoruz.

ŞEHİRLERARASI EVDEN EVE TAŞIMACILIK

Gaziantep'den Türkiye'nin her hangi bir iline, ilçesine, köyüne şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti yapıyoruz. Bizimle eşyalarınız zamanında ve hasar görmeden yerine teslim ediliyor. Şehirler arası evden eve taşımacılığa giden araçlarımız sadece bu hizmete göre ayarlanmış ve taşıma dorsesi ona göre tasarlanmıştır. Özel Transit taşımacılık ve standart ucuz fiyatlı şehirler arası taşımacılık seçeneklerimiz vardır.

 


SIK SORULAN SORULAR (S.S.S.)

Evden eve taşımacılık firmalarında yetki belgesi zorunlu mudur?

Evet, evden eve taşımacılık yapacak nakliyat firmaları Ulaştırma Bakanlığına başvuru yaparak K3 (evden eve nakliyat yetki belgesi) yetki belgesi almak zorunda dır. Özellikle şehirler arası evden eve nakliyat yapan firmalara yol denetimlerinde K3 belgesi sorulmaktadır. K3 belgesi olmayan firmaların araçları durdurulmaktadır.

Sokağa Çıkma Kısıtlamalarında Çalışıyor musunuz?

Evet, Nizam evden eve taşımacılık olarak Bakanlık kayıtlarında Evden eve taşımacılık firması lisansına sahibiz ve sokağa çıkma kısıtlamalarından muafız. Kısıtlama günlerinde evden eve taşımacılık hizmeti vermeye devam ediyoruz.

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • [email protected]

SON YAZILAR