Evden Eve Nakliyat Neler Yapar?


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Evden eve taşımacılık yaptıracak ev sahiplerinin öğrenmek istediği Ev taşıma firması çağırdığında evden eve nakliyat firması ne yapar.
Evden eve nakliyat firması Mobilyalarınızı(Dolap, yatak, Oturma Grubu, Gümüşlük, Mutfak, Salon Takımı vb.) olduğu yerde söker.
Bu mobilyaları koruyucu modern ambalaj malzemeleri ile sarar ve ambalajlar. Mutfakdaki elektrikli eşyalarınızı(Buzdolabı, Çamaşır makinası, Derin dondurucu,Bulaşık makinası vb.) mevcut bağlantılarından ayırır ve koruyucu ambalaj malzemesi ile sarar. İsteğe bağlı olarak mutfaktaki bardak,çanak vb. küçük eşyaları paketleme işini de yapar, yalnız bunun için ek ücret talep edilir.

 

evden eve taşımacılık eşyalar ambalajlanmış


 

Diğer eşyalarınız taşıma aşamasında zarar görmesin diye koruyucu, havalı ambalaj malzemesi ile sarılır.


Bu eşyalar asansörlü evden eve taşımacılık aracı ile Kamyona aktarılır. Gaziantep evden eve taşımacılık asansör aracı evinizin en uygun yerine balkon, oturma odası gibi bir yerin penceresine veya kapısına kurulur.

Pencereye kurulmasında pencere zarar görmesin eşyalar kolay aktarılsın diye pencere uygun bir şekilde sökülür.


Araç içerisine aktarılan eşyalar araç içerisinde oluşturulan bağlantılara sabitlenir, bağlanır.


Araç yeni evinize doğru dikkatli bir şekilde eşyaları sarsmadan yola çıkar.


Yeni eve ulaşan eşyalar asansörlü taşımacılık aracı ile aktarılır. Eşyalar yeni konumlarına ev sahibinin yönlendirmesi ile taşınır.
Eşyalar ambalajından çıkarılır ve yeni yerine montajları yapılır.

 

 

 

evden eve nakliyat firması neler yapar


Evden Eve Taşımacılık Müşteri Talepleri

Veysi Kornaz "Batman merkezden Konya Kulu merkeze fiyat alabilirmiyim? İyi akşamlar kat durumu ve eşya durumu yazarmısın? Müstakil ev tek kat yatak odası, yatak gelmiyecek dolap gelecek kanepe, masa falan yok 1 buzdalabı 1 çamaşır, fırın normal döşek, halı var. /Fiyat 4500 TL olur Efendim." 02.09.2021

Murat Kaya "Kolay gelsin köylü garajında ikinci kattan alınıp Cengiz Topel'de giriş kata indirilecek 2+1 ev eşyası, fiyat nedir acaba? Yeriniz nerede? / Fiyat 1300 TL olur Efendim. Yerimiz Karataş Emniyet Müdürlüğü Yanında." 02.09.2021

Derya Gür "Merhaba taşıma fiyatınız ne kadar? / Merhaba efendim, eşyalara baktıktan sonra fiyat bilgisi verilecektir, iyi günler diliyoruz." 02.09.2021

Mehmet Bozbulut "Gaziantep'den  Adana Sarıçam ne kadar? Nakliyat fiyatları konusunda da bilgiler almak istiyorum. / Evden eve taşımacılık fiyatı ortalama 3500 TL civarıdır efendim." 02.09.2021

Mehmet Koç "Selam hocam Gaziantep'ten Tekirdağ ev taşıyacağız fiyat ne istersiniz? / Selam, iyi akşamlar eşyanın keşifini yapıp sonra fiyat belirleme yapılacaktır."

Ahmet Meşe "merhaba Akkent 7. kattan ibni sina 4. kata 3+1 daire nakliye hizmeti ücreti ne kadardır bir fiyat verebilir misiniz"

Sait Akpek "2+1 üçüncü kattan Yeditepe’den alıp güneykent'e 1. Kata kaça götürürsünüz"

Haticetül Kübra Bayram "Merhaba Beykentten 60. yıla fiyat nedir? Beykent kaçıncı kat 60 ncı yıl kaçıncı kat eşya durumu nedir? Eşya aşırı çok değil, Yani koltuk takımı buzdolabı çamaşır bulaşık, İkili ranza var onlar demir sokuluyor biseyi yok, Büyük yatak yok, 6. Kattan 1. Kata taşınacak. Efendim evden eve taşımacılık fiyatımız 1000 TL olur."

Hülya Ebru Küflü "Karaman'a 2+1 evi kaça taşırsınız? Karaman'a 2+1 evi 5000 TL ye taşırız hanımefendi"

Mehmet Dal "Şehirlerarası taşımacılık hizmetiniz varmıdır Gaziantep den Ankara ya? Evet efendim Şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmetimiz var."

Hiranur "Mavikent 6 inci kattan perlikaya 2 inci kata ne kadar a taşıma yaparsınız"

Hülya Kılıç "Beykent 3.kattan Karataş 2.bölge ye 3+1 ev için evden eve taşıma fiyatı alabilirmiyim."

Tekin Beytekin "Hocam Gazikent ten seyrantepe ye taşıma fiyatı alabilirmiyim, ev 2+1"

Mehmet Özdemir "Kilisten halfetiye ev taşınacak 1.kattan 1.kata taşınacak.fiyat nedir abi"

İbrahim Uyar "Kilis ilinden Erzurum ili İspir ilçesine 2+1 ev 3 kat'dan  5. kat a gidecek ev asansörlü değil, Bayram sonrası veya Ağustos ilk günleri"

Elif Erdal Dağlı "Sunduğunuz hizmetler nedir? Hizmetlerimiz mutfak kiler özel eşyalar müşteri tarafında kolilenmektedir. Tüm eşyaların sökme, paketleme ve tekrar yerlerine montajını yapmaktayız. Fiyat nedir? Giris kattan girise, Ayni mahalle 200 metre mesafeye gidecek ev"

İbrahim Bayal "Çıksorut da ev var 2. katdan inip bitişik 2 kata taşınacak elle taşınacak fiyat nedir ustam"

Cemil Sabahat Zahteroğlu "Kolay gelsin Hatay Reyhanlı dan Gaziantep merkeze 2+1 evin nakliyat için fiyat alabilir miyim?"

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • [email protected]

SON YAZILAR