Gaziantep'e Taşınmak


Gaziantep Evden Eve Taşımacılık

Gaziantep’e taşınmak isteyenlere özel bir bilgi yazısı hazırladık ve paylaştık. 

Gaziantep Güneydoğu Anadolu Bölgesinin en modern ve en gelişmiş şehridir. Gaziantep’in yerleşim yeri olma geçmişi 5 bin yıl önceye kadar gitmektedir. Gaziantep sanayisi Türkiye ilk 5. Sıradadır.

Gaziantep’in nüfusu 2 milyonun üzerindedir. Gaziantep sanayisinin başını makine halısı üretimi ve iplik üretimi çekmektedir. Gaziantep Sanayisi makine, tekstil, gıda, Kimya, yedek parça üretimi gibi birçok sektörden oluşmaktadır.

Gaziantep Kültürel açıdan zengin bir şehirdir. Ortadoğunun ağırlıklı kültürü her mahallesinde görülür. Gaziantep tarihi yapılar açısından çok zengin bir şehirdir. En bilineni Belkıs antik kenti ve Zeugma müzesidir. Gaziantep de tarihi mekanların başlıcaları Antep kalesi, Rum kale, Kasteller, Hanlar, Eski hamamlar, Eski Konaklar, Tarihi camiler, Tekkeler oluşturmaktadır.

 

Gaziantep’in yemek kültürü dünyada meşhurdur ve çok bilinir. Zengin bir çeşide sahiptir. Damak tadını seven, gurmelerin sıkça geldiği bir şehirdir Gaziantep.

Gaziantep yerleşim yeri büyüklüğü açısından memur taşınmalarının çok olduğu bir şehirdir. Türkiye nin birçok şehrinden Gaziantep’e evden eve taşımacılık yapılmaktadır. Şehiriçi Gaziantep evden eve taşımacılık sektörünün en gelişmiş olduğu illerden biridir.

 

Gaziantep’de nakliyat sektörü Türkiye pazarında büyük bir yer edinmiştir. Nakliyat işleri Gaziantep’de en gelişmiş iş alanlarından biridir. Şehirçi nakliyat, şehirlerarası nakliyat ve uluslararası nakliyat sektöründe binlerce firma hizmet vermektedir.

Gaziantep’de tarımda önemli ölçüde büyük bir sektördür. Özellikle fıstık, zeytin, üzüm, buğday başlıca ürün guruplarıdır. Tarıma dayalı sanayi Gaziantep’in Nizip ilçesinde yoğunlaşmıştır.

 

 

KURUMSAL

Nizam evden eve taşımacılık firması olarak tecrübemizi hergün artırıyoruz. Elemanlarımız ile çalışma performansımızı her geçen gün yükseltme çabası içerisinde olan bir firmayız. Sorunsuz, zamanında, eşyalarınıza zarar gelmeden memnun, mutlu bir Gaziantep evden eve taşımacılık tecrübesi yaşamak istiyorsanız bizi tercih ediniz. Gaziantep de 2005 yılından beridir bizi tercih eden binlerce memnun müşteri bulunmaktadır. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık da tecrübe ve yetenek olarak aranan firmayız. Asansörlü taşımacılık araçlarımız yeni model, bakımlı, personelimiz sertifikalıdır. 25 kata kadar ulaşabilen asansörlü taşımacılık araçlarına sahibiz. Evden eve taşımacılık Gaziantep de artık kurumsallaşan firmaların öne çıktığı bir sektör haline gelmiştir. Nizam evden eve taşımacılık Gaziantep olarak Ulaştırma Bakanlığı K3 evden eve nakliyat belgesine sahibiz. Tüketici araştırmalara göre de evden eve nakliye hizmeti alan tüketicilerin büyük çoğunluğu öncelik kaliteyi tercih etmektedir. Gaziantep evden eve nakliyat firmaları arasında en iyi hizmet veren ve müşteri memnuniyeti en yüksek olan nakliyat firmasıyız. Gazikent evden eve taşımacılık firmaları kategorisinde yer almaktayız ve Gazikent için birçok evden eve taşımacılık çalışmaları yaptık. Gazikent in her sokağını biliriz ve her sokağında evden eve taşımacılık işlerimiz olmuştur. Evden eve nakliyat fiyat almak istiyorsanız bizi arayıp evinizin durumu ve taşınmanız hakkında bilgi verdiğinizde dize kaliteli hizmetin fiyatını vereceğiz.Gaziantep evden eve taşımacılık telefonlarımız iletişim sayfamızda yer almaktadır.

BİZE ULAŞIN

  • Şahintepe Mah.398 Nolu Cad.Uğur Çarşı Altı No:15 / H-E Şahinbey | GAZİANTEP
  • 0342 371 4442 - 0532 738 4470
  • [email protected]

SON YAZILAR